Hakkımızda - Özc Dekorasyon | Özc insaat sanayi ticaret ltd.sti | Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

Özc Dekorasyon | Özc insaat sanayi ticaret ltd.sti | Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

0533 227 54 28

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

ÖZC İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ
20 Yıllık inşaat tecrübemizi kurumsal yapıya kavuşturup daha büyük projelerde yer almak üzere 14 yıl önce şirketleşerek ÖZC  İNŞAAT SAN TİC LTD ŞTİ kurduk.  Halen temelden teslimata kadar her türlü inşaat, onarım, tadilat işleri yapan usta ve inşaat işçilerinden oluşan ekiplerimiz Mütaahhitlik Taşeronluk ev  ve işyerlerlerinde tadilat işleri yapmaktayız.                                                                                                             
Aile şirketi olmamız sebebiyle hızlı karar verme ve uygulama esnekliğimiz sayesinde taşeronluğunu yaptığımız şantiyenin olası iş programı revizyonlarına ve beklenmeyen durumlarına hızlı uyum sağlayabilmekteyiz. 
Kısa sürelerde çok sayıda ekip kurma yönetme tecrübemiz, iş deneyimimiz ve birinci sınıf işçilik anlayışımız ile inşaat işlerinizde; iş programınıza  ve  öngördüğünüz kalite şartnamesine uyumlu, şantiye yöneticilerinin direktif ve önerileri doğrultusunda ve diğer çalışma ekipleri ile koordineli çalışma ortamı yaratarak  hızlı ve  kaliteli iş teslimi yapmaktayız.
Personelimizin, yapacağı tüm işlerde yürürlükte bulunan İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ ile benzeri tüm kurallara uymasını sağlayacak her türlü çabayı göstermekteyiz. İşin gerektirdiği, emniyet kemeri, baret, iş eldiveni,çizme veya ayakkabı gibi iş emniyetini sağlayan malzemeler tarafımızdan eksiksiz temin edilmektedir.

Özc İnşaat Sanayi Limited Şirket İstanbul Ümraniye Boyacı (Boya Badana Ustası) - Armut.com


ikinci el al sat Tikla Ara - 0533 227 54 28 - Hemen Arayın Özc İnşaat Sanayi Limited Şirket İstanbul Ümraniye Boyacı (Boya Badana Ustası) - Armut.com

Alt Siteler